Nasz rozwój:

Zakład usługowo handlowy IWONA, Iwona i Tomasz Kotynia Spółka Jawna, swoje początki datuje na 1997 rok. Zaczynaliśmy od pośrednictwa w sprzedaży słoi szklanych. Wraz z rozwojem działalności poszerzyliśmy jej zakres o wieczka i surowce oraz półprodukty. Kolejnym etapem było wprowadzenie usług w zakresie transportu krajowego oraz międzynarodowego.
 

Handel:

Głównym zakresem działalności firmy IWONA jest pośrednictwo w handlu opakowaniami szklanymi. Dostawcami słoi oraz butelek są:

– BRISA INVESTMENTS
– ARDAGH
– VITROSILICON
– HUTA SZKŁA TUR
– VETROPACK
– VETREIRE BRUNI GLASS
– SEINT-GOBAIN ZORYA

U nas możesz zaopatrzeć się w wieczka kontaktowe, których producentami są:

– MASSILLY FRANCJA
– CROWN PACKING POLSKA Sp. z.o.o
 

Oferujemy również cukier z NordZucker Polska, syrop glukozowo – fruktozowy oraz koncentrat pomidorowy.

Logistyka:

Firma IWONA, świadczy usługi w zakresie transportu, zarówno krajowego jak i międzynarodowego. Aktualnie możemy zaproponować kompleksową usługę w zakresie zaopatrzenia oraz dostawy produktów z naszej oferty. Ściśle współpracujemy między innymi z następującymi firmami spedycyjnymi:

– PODLASIE S.A
– DHL POLSKA
– STS KURIER
– ŚLĄSKIE CENTRUM LOGISTYKI S.A
– GIEŁDA TRANSPORTOWA – TRANS

 

Bruni Glass:

Od lutego 2012 Hurtownia IWONA została oficjalnym partnerem w Polsce jednego z największych producentów i dystrybutorów opakowań szklanych we Włoszech, firmy Bruni Glass.

Bruni Glass to nietuzinkowe wzornictwo opakowań ze szkła, butelek do wina i oliwy oraz alkoholi. To inne spojrzenie na innowacyjność butelek i słoi w Państwa firmie dające możliwość wyróżnienia się na półce waszym produktom.

Prosimy zapoznać się z produktami Vetrerie Bruni. Większość z nich już niedługo będzie dostępna w naszej ofercie. Oferta będzie obejmować zakupy paczek po 12 sztuk, palet oraz całych samochodów. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania dotyczące oferty Vetrerie Bruni. Prosimy o kontakt drogą mailową lub telefoniczną.